POZOR! Nové stránky ZŠ Lenešice najdete na nové adrese www.zslenesice.cz

Zdravá škola Prevence Etika Šablony

PROVOZNÍ ŘÁD TĚLOCVIČNY ZŠ LENEŠICE

pro nájemce tělocvičny

1. Tělocvičnu využívají nájemci podle přiděleného rozvrhu hodin. Změny je možné předem domluvit na tel. 731 44 69 78
2. Do tělocvičny vstupuje jako první vedoucí a odchází poslední. Je zodpovědný za ukázněné chování cvičenců po celou dobu cvičení. Bez vedoucího je vstup cvičencům zakázán.
3. Vedoucí se zavazují, že budou cvičení organizovat tak, aby nedošlo k poškození zařízení tělocvičny, že nikdo nebude vstupovat do tělocvičny bez přezutí a že nikdo z cvičenců ani vedoucí nebudou v tělocvičně kouřit. Po ukončení cvičení uloží nářadí na své místo. Škody na zařízení tělocvičny odčiní viníci navrácením věci do původního stavu.
4. Vedoucí jsou zodpovědni za to, že v tělocvičně budou jen ti cvičenci , kterým je tělocvična podle rozvrhu pronajata. Ostatním osobám není vstup do tělocvičny povolen.
5. Za bezpečnost všech cvičenců zodpovídá vedoucí.
6. Svěřené klíče nesmí vedoucí nikomu půjčovat. Není dovoleno zhotovovat kopie klíčů.
7. Poplatek za pronájem tělocvičny je splatný podle uzavřené smlouvy - tj, 2x ročně - do konce prosince a května školního roku.
8. Pronajímatel může smlouvu vypovědět okamžitě pro její hrubé porušení, nájemce může smlouvu vypovědět se 14 denní lhůtou.


Lenešice, 1.1.2007

Mgr. Jana Ledvinová
ředitelka

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /DISK2/WWW/zslenesice.com/www/vypis.php:8 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/zslenesice.com/www/telrad.php(57): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/zslenesice.com/www/vypis.php on line 8